Mineflo - Pvc Rulo Modellerimiz

Mineflo PVC katkılı malzemelerden oluşur. Özellikle konutlarda fiyat/performans bakımından en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesidir. Mineflo yer döşemeleri kolay temizleneir, sudan ve rutubetten etkilenmezler.
Toz ve bakterileri barındırmaz, hijyenik bir malzemedir..

Mineflo modelleri ve mineflo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Konut Tipi Mineflo

Evlerde en çok kullanılan ekonomik pvc bazlı zemin döşeme malzemesidir.

Ticari Tip Mineflo

Hastane, okul, ofis gibi kalabalık alanlara uygun olarak üretilmiştir. Hijyenik, antibakteriyel, antistatik özelliklere sahiptirler.

Mineflo - Pvc Rulo Nedir ?

Mineflo – pvc rulo ürünleri ile evinizde etkileyici ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Esnek bir malzeme olması sebebiyle çocuklarınızın yaşam alanlarında da rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Malzeme yüzeyinde yer alan aşınma tabakası çizilmelere karşı mukavemet göstermektedir. Bu sebeple çizilmelere karşı oldukça dayanıkldır. Mineflo pvc rulo malzemeleri temizlerken, kuru veya hafif ıslak bir bez yada mop tercih edebilirsiniz. Temizlik aşamasında kimyasal ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu kimyasal ürünler zamanla pvc malzeminin yüzeyinde kalıcı lekeler oluşturabilir.

Farklı renk ve desen seçenekleri ile üretilmektedir. Ekonomik bir malzeme olması sebebi ile evinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 2mm, 2.5mm, 3mm ve 4mm kalınlık seçenekleri mevcut olan malzemenin aşınma kalınlığı ise 150 mikron ile – 400 mikron arasında değişmektedir. 3 boyutlu bir yüzey görüntüsüne sahip olan pvc rulo malzemeler derzli kenar görüntüsüne de sahiptir.

Mineflo'nun Avantajları

• Toz ve bakterilere yerleşme imkanı tanımaz. %100 hijyen sağlar.
• Kolay temizlenir, suya dayanıklıdır.
• Isı yalıtımı ve ses izolasyonu sağlar.
• Hızlı ve kolay döşenir
• Alerji yapmaz, doğa dostudur.