Karo Halı

Yoğun trafikli ortamlarda sağladığı üstün performans özellikleri ile tercih edilmektedir.Mekana estetik bir görünüm kazandırmak için bir çok renk ve desen seçenekleri mevcuttur.Dayanıklı bir dokuya sahip olduklarından aşınmaya karşı oldukça dirençlidir. Ev, ofis vb. bir çok alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Uygulaması kolay ve pratiktir.

Karo halı çeşitleri ve karo halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Samur

Samur kolleksiyonları ile değişime hazır olun. Ev veya iş yerinizde rahatlıkla kullabilceğiniz karo halı modelleri ile mekanlarınız da fark yaratın.

Tarkett

Yaratıcı desenler ve geniş renk paletleri sunan Tarkett -Desso koleksiyonları, bir binanın her alanı için çarpıcı ve pratik konseptler oluşturmak üzere tasarlandı.

Forbo

İsviçre – Forbo en zorlu yoğun trafik ortamlarında estetik stilleri ve üstün performanslarıyla ünlüdür.

Zemine kolaylıkla uygulanabilen kısa türlü karo formatında modüler halılardır. Ofisinizde, otellerde veya  kamu kurumlarında yoğun insan trafiğine uygun olması ve aşınma mukavemetinin yüksek olmasından dolayı tercih edilmektedir. Yapısı itibari ile zeminde yürürken, sert zemin kaplama malzemelerine kıyasla oldukça rahat edersiniz.

Duvardan duvara halılara kıyasla daha fazla renk ve desen seçeneği mevcuttur.

AVANTAJLARI

 • Uygulama ve Montaj
  Evinizde veya iş yerinizde kolaylıkla zemine uygulayabilirsiniz.
 • Renk ve Desen
  Çok geniş bir renk ve desen kartelasına sahip olan karo halılar , farklı döşeme biçimleriyle mekanlarda sınırsız tasarım imkanı sunar.
 • Ekonomiktir
  Diğer sert zemin malzemelerine kıyasla ucuzdur.
 • Bakım ve Temizliği
  Diğer halılarda olduğu gibi süpürmeniz yeterlidir. Yüzeyde oluşabilecek lekelerde, o bölgedeki karo halıyı yerinden çıkararak kolaylıkla temizliğini yapabilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Dayanıklıdır
  Yoğun ticari trafiğe dayanacak şekilde imal edilmiştir.Yüzeyi kısa tüylü, ilmekli ve ilmekler çok sıkı olarak üretilmektedir. 
 • Su ve Nem
  Karo halılar, duvardan duvara halılara kıyasla su ve neme karşı daha fazla dayanıklıdır. Bunun nedeni yüzeyinin suya karşı dirençli olması , hemde halı yüzeyindeki ilmiklerin sık dokunmasından kaynaklıdır. Evinizde yaşayan evcil hayvanların oluşturabileceği ufak tefek kazalara karşı diğer halı türlerine kıyasla da daha dayanıklıdır.
 • Ortamdaki Hava / Alerjenler
  Sert yüzeyli zemin kaplamalarını tercih eden birçok müşteri, ucuz ve daha sıcak bir alternatif olarak karo halıya yönelmektedir. Genellikle daha düz ve kısa tüylü bir yüzeye sahip olduğundan az kir tutar ve iç mekanlarda hava kalitesi için daha iyidir.

Boyutu

Çoğunlukla 50 cm x 50 cm boyutlarında satılmaktadır. Yalnız farklı boyutlarda olan modelleri de mevcuttur. Bunlar dikdörtgen veya farklı geometrik şekillerde olabilir.