0216 630 13 38

0537 365 67 82 | 0532 256 67 58

Laminat Parke Modellerimiz

Laminat parkeler, lamine parkelerin aksine daha ekonomik bir parke türüdür.Temizlenmesi kolay ve çizilmeye karşı daha fazla dayanıklıdır.Bu sebeple evcil hayvan sahipleri tarafından da en çok tercih edilen parke türüdür. Yüzeyi sıva temasına karşı son derece dayanıklı olduğundan su mukavemeti oldukça yüksektir.

Laminat parke çeşitleri ve laminat parke fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

AGT PARKE

Doğanın güzelliğinden ilham alan ve doğal malzemelerle hayat bulan laminat parke serisi tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık katıyor.

VARIOCLIC

Varioclic, yaşam alanlarında fark yaratıyor.Çizilme ve darbe dayanımı yüksek olan Varioclic serisi, zengin renk çeşitliliği sunuyor.

TERRACLICK

Farklı tarzlara hitap ederek, bulunduğu her mekanda sıra dışı bir ambiyansın temelini oluşturuyor. Bu seri, derzsiz ve 2G click sistemine sahiptir.

ÇAMSAN PARKELAM

Her bütçeye uygun parke modelleri ile özgün ve modern çizgisiyle benzersiz yaşam alanları.

FLOORPAN

Farklı renk ve desen çeşitleriyle, yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve çevre dostu Floorpan Laminat Parke ürünleri yaşam alanlarınıza konfor katar.

PELİ

Peli parke ürünleri, ahşap görünümü ve gerçekçi yüzey dokuları ile eşssiz bir parke uygulama deneyimi sunar.

KAINDL

Avusturya – Kaindl,  döşeme ve İç tasarım segmentlerinde her zaman yenilikçi fikir ve ürünlerinin arkasındaki güçtür.

QUICK STEP

Quick-Step Laminant ürün grubu size birçok farklı boyutu, ahşap tasarımı, renk seçeneği ve birçok güzel doku ve oluk seçeneği sunmaktadır.

BALTERIO

Her tahta, doğada olduğu gibi benzersizdir. Balterio gerçek ahşaba çok yakındır. Otantik ahşaptan beklediğiniz canlı çatlaklara ve budaklara sahiptirler.

Soru ve görüşleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kaan Parke

İletişim

Copyright © 2021 Kaan Parke. Tüm hakları sakldır.