Laminat Parke

Ekonomik bir parke türüdür. Temizlenmesi kolay ve çizilmeye karşı daha fazla dayanıklıdır.Bu sebeple evcil hayvan sahipleri tarafından da en çok tercih edilen zemin kaplamasıdır. Yüzeyi sıva temasına karşı son derece dayanıklı olduğundan su mukavemeti oldukça yüksektir.

Model ve fiyat hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

Agt Parke

Doğanın güzelliğinden ilham alan ve doğal malzemelerle hayat bulan agt serisi tüm yaşam alanlarına ayrı bir enerji ve ışık katıyor.

varioclic parke

Varioclic, yaşam alanlarında fark yaratıyor.Çizilme ve darbe dayanımı yüksek olan Varioclic serisi, zengin renk çeşitliliği sunuyor.

terraclick parke

Farklı tarzlara hitap ederek, bulunduğu her mekanda sıra dışı bir ambiyansın temelini oluşturuyor. Bu seri, derzsiz ve 2G click sistemine sahiptir.

çamsan parke

Her bütçeye uygun modelleri ile özgün ve modern çizgisiyle benzersiz yaşam alanları.

floorpan parke

Farklı renk ve desen çeşitleriyle, yenilikçi, kaliteli, güvenilir ve çevre dostu Floorpan ürünleri yaşam alanlarınıza konfor katar.

peli parke

Peli parke ürünleri, ahşap görünümü ve gerçekçi yüzey dokuları ile eşssiz bir parke uygulama deneyimi sunar.

kaindl parke

Avusturya – Kaindl,  döşeme ve İç tasarım segmentlerinde her zaman yenilikçi fikir ve ürünlerinin arkasındaki güçtür.

quick step parke

Quick-Step Laminant ürün grubu size birçok farklı boyutu, ahşap tasarımı, renk seçeneği ve birçok güzel doku ve oluk seçeneği sunmaktadır.

balterio parke

Her tahta, doğada olduğu gibi benzersizdir. Balterio gerçek ahşaba çok yakındır. Otantik ahşaptan beklediğiniz canlı çatlaklara ve budaklara sahiptirler.

Laminat Parke Fiyatı

Malzeme fiyatı, masif ve lamine parkelere kıyasla daha uygundur. Çok fazla tercih edilmesinin ana sebeplerinden biri de budur.
Fiyatlandırmalar aşınma tabakasının kalınlığından, baskı katmanının kalitesine bağlı olarak değişkenlik gösterir.  Uygulanması çok kolay olduğundan profesyonel kurulum pahalı değildir. Hatta evinizde kendiniz bile rahatlıkla montajını yapabilirsiniz.

Laminat Parke m2 fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızı kullanabilirsiniz. Tecrübeli kadromuz ile uygulama – montaj aşamasında düşük işçilik ücreti ile hizmet vermekteyiz. Farklı renk, desen seçenekleri ve bir çok model seçeneği bulunmaktadır.

Laminat Parke Seçimi Nasıl Yapılır ?

Ev veya iş yerinizde doğru laminat parke seçimi yaparken bilinmesi gerek bazı temel unsurlar vardır.Bunlardan bazıları aşınma tabakası kalınlığı, parke kalınlığı ve kullanıcak mekana göre özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Evinizde kullancak iseniz 8mm ve 10 mm kalınlığındaki parkeler iç mekanlar için oldukça idealdir.Parke aşınma sınıfı ise ev için 31. sınıf iş yerleri için ise 31,32,33. sınıf kullanabilirsiniz.Kullanılacak mekana göre akustik, yüksek darbe dayanımına sahip, nem direnci ve ısı yalıtımı sağlayan teknik özellikteki parkeleri de ihtiyacınıza uygun şekilde kullanabilirsiniz.

Açık renkli modellerin mekanın daha geniş ve büyük olduğunu koyu renkli laminat parkeleri ise daha küçük ve dar olduğunu hissettirmek için tercih edebilirsiniz. Bir çok renk ve desen seçeneği ile mekanlarda etkileyici görünüme sahip zeminler ile fark yaratabilirsiniz. Dikkat edilecek en önemli husus kullanılacak alana göre parke türünün belirlenmesidir. İlerde olaşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için size uygun doğru ürün hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yerli ve ithal bir çok markanın satışını yapmaktayız. Kullanım alanına göre bir çok sınıfta ve özellikte ürün grubumuz mevcuttur. Isı yalıtımı sağlayan, akustik ses izolasyonu için çözüm sunan, suya dayanıklı ve sudan etkilenmeyen, yüzeyi darbelere karşı dayanıklı modelleri de mevcuttur. İster konut ister ticari projeleriniz de en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Teslimat ve montajında profesyonel kadromuz ile yardımcı oluyoruz. Çok fazla doku seçeneğine sahip olan ürünler ile still sahibi yaşam alanları oluşturmak çok kolay. Satışını yaptığımız modeller, agt, variclic , terraclick, çamsan, floorpan, peli, kaindl, quick step, balterio

Laminat Parke Avantajları
  • Kendine özgü kilit sistem yapısı ile uygulama ve montajı kolaydır.
  • Masif ve lamine parkelere kıyasla daha ekonomiktir.
  • Yüzeyinde oluşabilecek kir ve lekelelere karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Anti Alerjik yapıdadır. Evinizdeki çocuklarınızın sağlığına zararlı materyaller barındırmaz. Aynı şekilde evcil hayvan sahipleri içinde bir problem yaratmaz.
  • Akustik ses izolasyonu sağlayan modelleri, suya ve dayanıklı modelleri de mevcuttur.
  • Ev veya iş yerlerinde ısı yalıtımı sağlar. Böylece daha az enerji harcayarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.
  • Temizli kolaydır. Nemli mop veya elektrikli süpürge kullanabilirsiniz.