Türkiyenin en büyük parke üreticisi

Mineflo Pvc Zemin Kaplamaları | Mineflo Fiyatları

< Ana Sayfaya Dönün

Lütfen incelemek istediğiniz parke markasına tıklayınız.

  • Mineflo Konut Tipi

  • Mineflo İş Yeri Tipi

Mineflo iç mekan zemin kaplaması malzemesi olarak zemine uygulanır. Zemine doğal ahşap parke ve taşdeseni modelleriyle estetik görünüm sağlar. Mineflo sudan ve rutubetten etkilenmez yeterki uygulanacak yere doğru düzgün uygulansın, Aksi taktirde düzgün ve komple yapıştırma olmadığı takdirde koku yapar ve direncini kaybederek deforme olur. Günümüzde mineflo zemin kaplaması yavaş yavaş yerini Parkelere bırakmış gibi görünse de Ticari zemin kaplamalarında hala rovaşta olan Mineflo bir zemin kaplamasıdır.

Mineflo Zemine özel tutkalı sürülerek yapıştırılan bir pvc zemin kaplamasıdır, Ve kötü görünümlü tablo betonun üzerine estetik bir görünüm veren ister ahşap ister taş desenlere sahip olan bir zemin kaplama türüdür
Mineflo ucuz uygun fiyatları ile ahşap desenlerle yerli ve ithal plastik yer kaplamasıyla bulunduğunuz mekanın güzelliğini yıllarca yaşayacaksınız mineflo fiyat listesine bakıldığında diğer malzemelere göre mineflo fiyatları daha uygundur ev ve ofis malzemesidir.Projeler için konut tipi üründür mineflo çeşitleri çoktur mineflo modelleri her geçen gün artmakta yapboz ,tuğla ve para desenli mineflo yer döşemesi çeşitleride bulunmaktadır.

laminatparke01 laminatparke02 laminatparke03 laminatparke04 laminatparke05 laminatparke06 laminatparke07 laminatparke08 laminatparke09 laminatparke1

Gerçek Kalite


Mükemmel şeyler nadirdir.” der Plato. Kalite ise doğru ürün ya da hizmeti, müşterinin eline doğru zamanda ve doğru fiyatla koymaktır. İşte tüm bu olguların birleştiği tek yapı olan Yapı San, bu işe gönül veren bir firma olarak müşterilerine mükemmel kaliteyi uygun fiyat ile sunuyor.
Laminat parkelerin üretiminde kullandığımız kaliteli malzemeler ile yıllarca kullanabileceğiniz bir zemin döşeme yapısı oluşturuyoruz. Laminat parke alırken kaliteli olup olmadığını nasıl anlayabilirim diye soran müşterilerimizin mutlaka dikkat etmesi gereken bazı husus ve noktalar olduğunu hatırlatalım.


Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları tamamen firmadan bağımsız kullanıcıların özgün yorumlarıdır