Türkiyenin en büyük parke üreticisi

Laminat Parke Fiyatları

< Ana Sayfaya Dönün

Evinize en uygun fiyatlar ile sınırsız renk çeşitleri ve tertemiz montaj. Bizi mutlaka arayın

Evini laminat parke ile döşeteceklerin aklına takılan bir diğer sorulardan biri de laminat parke fiyatları. Laminat parke fiyatları İstanbul için daha detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz. Eviniz için hem uygun hem de en şık parkeye seçmek elinizde. Laminat parke seçerken mutlaka fiyatlarını da gözden geçirin.

Laminat parke fiyatlarını belirleyen bazı faktörlerden bahsetmek gerek. Fabrika ya da toptancıdan çıkış fiyatı üzerine eklendikten sonra laminat parken fiyatları da şekil kazanmaktadır.

 

  • Şilte ve süpürgelik..
  • Kapı eşik ve genleşme profilleri.
  • İşçilik maaliyeti.
  • İşçilik sarf malzemeleri (silikon, çivi).
  • Nakliye hizmeti.

Tüm bunları baz aldığınızda laminat parke fiyatları da şekillenir. Bunun için satış yapan firmanın da bu satıştan doğal olarak bir payı olacaktır. Bu yüzden bu fiyatlarda mutlaka bölgesel farklar oluşacaktır. Özellikle uzak mesafede oturanlar için montaj işi biraz daha masraflı olacaktır. Şunu da unutmamak gerekir ki az metraj montajlarında ise farklı bir maliyetlendirme uygulanmamaktadır. Bunun temel sebebi ise metrajın azalmış olmasına rağmen nakliye ve işçiliğin azalmıyor oluşudur. Bu yüzden aynı malzeme birçok farklı yerde birçok farklı maliyetlendirme şekli ile müşterilere sunulmaktadır. Laminat markaları arasındaki fiyat farklarının sebebi ise çok çeşitlidir. Ünlü markalar çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerine farklı birçok seçenek sunabilmektedir. Bu da seçeceğiniz parkenin fiyatını karşılaştırabilmenize olanak sağlar. Fiyatı etkileyen bir başka faktör ise laminat parkenin üretim sürecidir. Bazı laminatların üretim süreci 1-2 gün iken, 15 gün olanlar da vardır. Bu da fiyatta değişiklik olmasına neden olur.

Kullanılan overlay kaplama miktarı, reçinelerin kalitesi, hdf yoğunluğu, üretim teknolojisi de üretim laminat parke fiyatlarını etkiler. Piyasada bulunan birçok laminat parke, bu yüzden farklı fiyatlandırılır. Sizin için sunacağımız parkelerimiz piyasadaki en uygun parkelerdendir. Birçok seçeneğimiz bulunduğu gibi parke fiyatları 2015’te biraz daha iyi fiyatlara müşterilerimize sunulmaktadır. Bu bilgilerin ışığında, piyasada satılan ürünlerin yaklaşık satış fiyatlarını sizlere sunmaktayız.

Verilen fiyatlar tavsiye edilen fiyat listelerinden alındığı gibi siz değerli müşterilerimizden bütçesi düşünülmektedir. Bu sayede eviniz için doğru parkeyi seçme fırsatınız olacaktır.

YASAL UYARI
Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları Yapısan’a aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve diğer yazıların tamamı özel ve yazılı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
laminatparke01 laminatparke02 laminatparke03 laminatparke04 laminatparke05 laminatparke06 laminatparke07 laminatparke08 laminatparke09 laminatparke1Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları tamamen firmadan bağımsız kullanıcıların özgün yorumlarıdır