Türkiyenin en büyük parke üreticisi

İstanbul Laminat Parke

< Ana Sayfaya Dönün

Laminat parke İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çoğu yerlerinde kullanılmakta

Yapay reçine çözeltisi kullanılarak, kağıtların üst üste konularak sıcak preslerde basınç altında sıkıştırılmasıyla elde edilen malzemeye Laminat denmektedir.

Laminat parke İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin çoğu yerlerinde kullanılmakta ve tercih sebebi olmaktadır. Peki, ama laminat parkenin bu kadar tercih ediliyor olmasının sebebi nedir?

Laminat parkelerin tercih edilme sebepleri arasında;

Ağaç çeşitlerinin her geçen gün azalıyor olması,

Ahşap malzemelerinin üç boyutlu çalışma özelliğinin olması,

Ahşap malzemede maliyet faktörünün giderek artması sonucunda, tüketicilerin ahşap kökenli türev malzemelere daha fazla yönelmeye başlıyor olması yer almaktadır.

Hem temizliği ve bakımı hem de montajı son derece kolay olan laminat parke İstanbul mekanlarında da sıklıkla kullanılmakta ve karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca laminat parkelerin renk ve doku yönünden de zengin olması her türlü zevke ve tasarıma hitap etmesini kolaylaştıran detaylar arasındadır.

Türkiye’de yer alan ve sektörün öncü firmalarından olan laminant parke firmaları, belli aralıklar ile düzenlemiş oldukları kampanyalar sayesinde, hem uygun fiyata laminat parke hizmeti vermeyi hem de rekabet ortamını daha da fazla kızıştırmayı başarıyor.

 

YASAL UYARI
Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları Kaanparke’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve diğer yazıların tamamı özel ve yazılı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
laminatparke01 laminatparke02 laminatparke03 laminatparke04 laminatparke05 laminatparke06 laminatparke07 laminatparke08 laminatparke09 laminatparke1Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları tamamen firmadan bağımsız kullanıcıların özgün yorumlarıdır