Türkiyenin en büyük parke üreticisi

Evinize Modern Dokunuşlar

< Ana Sayfaya Dönün

Doğal Laminat, Lamine ve Masif Parke çeşitlerimiz ile evinizin havası değişecek

Yeni evlenecekler, evini yenileyecekler!

Evinize modern bir görünüm sağlayacak laminat parkeler son zamanlarda birçok mekanda ve evlerde zemin kaplama alternatifi olarak kullanılmaktadır. Evinizi, mekanınızda zemin döşemelerinizde seçiminiz laminat parkelerse renk ve doku seçiminde kesinlikle karasız kalmayacaksınız. Neden mi çünkü biz sizin için seçiminizi yapıyoruz.

Bunun için sadece laminat parkelerimizin renk kartelasına bakmanız yeterli. Uygulama yapılacak alanın ışıltılı ve ferah bir görünüm kazanmasını istiyorsanız kullanılabilecek en ideal laminat parke çeşitleri açık renk ahşaplardır.

Laminant parkeler diğer zemin döşemelerine göre hem daha uygun hem de daha güzel görünümlüdür. Görünümü güzel ve sağlığınızı koruyacak laminant parkeler en özel ağaçlardan üretilmekte ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Suya oldukça dayanıklı olan laminat parkelerin temizliği de yeterince kolaydır. Temizliğinde sadece nemli ve sabunlu bir bez kullanmanız yeterlidir. Kabarma, ayrılma gibi bir durumla karşılaşmayacağınız için evinizi laminat parkenin dayanıklılığına bırakacaksınız.

Tüm bunların yanı sıra ahşap mobilyalarınızla bir uyum içerisinde olacak laminat parkeler, seçeceğiniz aksesuarlarınız ile de muhteşem bir uyum yakalayacaklar. Mobilyalarınız kadar parkelerinizde bir süre sonra vazgeçilmez olacak.

Ev temizliğinize kısa bir süre ayıracaksınız.

Laminat parkeleri temizlemek de bir o kadar kolay. Eviniz istediğiniz kadar büyük olsun. Laminat parkelerinizi temizlemek sadece kısa bir zamanınızı alacak. İşlevsel ve şehirli evlere uygun laminant parkelerle karşınızda. Farklı renklerde, farklı desenlerde, farklı dokularda laminat parkeler garantili olarak sizlere sunuluyor. Parkeler evinize montajlanırken siz sadece oturacak ve izleyeceksiniz. Eviniz temiz kalacak ve içiniz ferah olacaksınız.

Güzelliği ve işlevselliği modernlikle birleştirerek üretilen bugünün ve geleceğin laminant parkeleri evinize farklı bir hava getirecek. Evinize modern dokunuşlar yapabilmemiz için bize bir şans verin.

YASAL UYARI
Yayınlanan haberler, fotograflar ve köşe yazılarının tüm hakları Kaanparke’ye aittir. Kaynak gösterilse dahi haberler, fotograflar ve diğer yazıların tamamı özel ve yazılı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
laminatparke01 laminatparke02 laminatparke03 laminatparke04 laminatparke05 laminatparke06 laminatparke07 laminatparke08 laminatparke09 laminatparke1Müşteri Yorumları

Müşteri yorumları tamamen firmadan bağımsız kullanıcıların özgün yorumlarıdır